Grupa

TAGOMAGO.PL

Perfumeria Tagomago powstała w 2006 roku w Warszawie. Od początku swojej działalności, zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości kosmetyków. W ofercie znaleźć można między innymi perfumy, podkłady, pudry, tusze do rzęs, pomadki, kremy do twarzy, balsamy do ciała, kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz liczne akcesoria kosmetyczne, a także świece i woski zapachowe, a także niszowe produkty ekologiczne. Wszystkie produkty pochodzą wprost od znanych i lubianych producentów.

www.tagomago.pl

PERFUMERIA.PL

Perfumeria.pl to wyjątkowe miejsce w sieci dla wielbicieli oryginalnych i pięknych zapachów. Od ponad 20 lat nasz sklep internetowy zachwyca klientów najwyższej jakości flakonami perfum od czołowych producentów i domów mody. Oferujemy wyjątkowe zapachy dla kobiet, perfumy męskie oraz produkty do pielęgnacji i makijażu. Najlepsza obsługa, pozytywne opinie i pełne pasji podejście pozwala nam nieustannie tworzyć i ulepszać naszą perfumerię internetową, by stała się ulubionym miejscem dla naszych klientów.

www.perfumeria.pl

DIGITLABS

Agencja, która buduje nie tylko e-sklepy, ale również komunikację odpowiadającą na potrzeby konsumentów. Łączymy naukę z profesjonalizmem i doświadczeniem. Z nami zrozumiesz, że przyszłość branży e-commerce jest w Twoich rękach. Nasza współpraca z Klientami opiera się na pełnej szczerości i zaufaniu. Podchodzimy do wszystkich celów realistycznie opierając się na naszej wiedzy i konkretnych danych. Nie stawiamy na puste obietnice, ale na skuteczne działanie.

www.digitlabs.pl

HUTNIK WARSZAWA

Hutnik Warszawa to klub, który ponad 65 lat kojarzony jest z Bielanami. W latach swojej świetności ściągał na stadion piłkarski przy ulicy Marymonckiej kilka tysięcy kibiców. Dziś futboliści grają w rozgrywkach IV ligi, powoli odbudowując swój dawny prestiż oraz pozycję na piłkarskiej mapie Mazowsza. Hutnik Warszawa to także szerego inicjatyw w innych dyscplinach sportowych, jak: tenis, siatkówka, koszykówka 3x3, czy biegi OCR. To wszystko sprawia, że systematycznie poszerza się grono fanów naszego klubu, a nazwa Hutnik staje się coraz bardziej rozpoznawalna po lewej stronie Wisły. Cały czas spoglądamy jednak w przyszłość. Chcemy być czymś więcej niż zwykłym klubem sportowym. Pragniemy stworzyć organizację, która poprzez sport będzie integrować lokalną społeczność, inspirować do ruchu i aktywnego wypoczynku oraz edukować w zakresie zdrowego trybu życia.

www.hutnikwarszawa.pl

SIEDLISKO NAWIADY

Siedlisko Nawiady to kameralny, butikowy pensjonat usytuowany w Nawiadach, w województwie warmińsko-mazurskim, nad malowniczym jeziorem Nawiady. Do dyspozycji Państwa jest ponad 20 hektarów ogrodzonego terenu z własną linią brzegową jeziora, trzema pomostami oraz prywatną piaszczystą plażą. Ze wszystkich pokoi i apartamentów, w trzech różnych budynkach, roztaczają się piękne widoki na jezioro, sad z jabłoniami, łąki i las.

www.siedliskonawiady.pl

Historia firmy

 

 

 


 

1958

Ojciec Jarosława Karaska otwiera zakład rzemieślniczy - ślusarstwo.

1981

Jarosław Karasek po skończeniu studiów otwiera spółkę z ojcem, początek produkcji elementów metalowych dla producentów kosmetyków (przez wiele lat większość producentów kosmetyki kolorowej zaopatrywała się w elementy metalowe).

1986

Otwarcie zakładu produkującego opakowania do kosmetyków.

1991

Początek handlu hurtowego i dystrybucji kosmetyków, import z Francji.

Powstanie firmy Chemia Gospodarcza Kosmetyki Maciej Purchała oraz perfumerii "Oleńka" na Bielanach oraz w Międzylesiu.

1992

Rozpoczęcie dystrybucji marki Arcancil oraz dystrybucji selektywnych marek firmy Sanofi Beaute - Van Cleef&Arpels, Oscar de la Renta, Stendhal, Roger&Gallet.

1994

Jarosław Karasek przystaje do międzynarodowego projektu pn. Ina Trading (międzynarodowy holding mający swoje firmy we wszystkich krajach Europy Wschodniej, w tym również w Rosji i na Ukrainie oraz w basenie Zatoki Perskiej, Indiach po Nepal i Afganistan włącznie). Jarosław kieruje rynkiem polskim i podlegają mu również rynek ukraiński oraz rosyjski w zakresie zaopatrzenia. Holding zajmuje się dystrybucją dóbr luksusowych, kosmetyków i akcesoriów. W Polsce realizowana jest dystrybucja perfum: Christian Dior, Boucheron, Azzaro, Decleor, Mavala, itp. Firma rozwija się dynamicznie i w latach 1995-98 udział w rynku sprzedaży kosmetyków luksusowych osiąga poziom 12-15%. W zakresie logistyki firma wprowadza standardy do dzisiaj trudne do przestrzegania przez dystrybutorów kosmetyków, opierające się na zasadzie: dzisiaj zamówienie - dzisiaj wysyłka. Firma zrywa z tradycją lansowania nowych zapachów, produktów luksusowych w kuluarach hoteli i restauracji na rzecz wykorzystania do tego celu miejsc związanych z kulturą i sportem: Dolce Vita - warszawska Zachęta, Pour Homme - pole golfowe w Rajszewie, Jaipur marki Boucheron - Pałac Na Wodzie w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

1996/97

Powstanie firm PPHU Primavera Mirosława Purchała oraz Primavera Sp. z o.o., zajmujących się międzynarodowym, a później również krajowym handlem hurtowym kosmetykami.

W ramach grupy Ina Trading następuje początek tworzenia sieci perfumerii, które przyjmują międzynarodowe logo Ina Center (do 2000 roku sieć 20 perfumerii).

2001

Jarosław Karasek odchodzi ze struktury Ina Trading. Jego żona cały czas prowadzi działalność hurtowej sprzedaży kosmetyków.

2006

Powstanie perfumerii internetowej Tagomago.pl. Początek sprzedaży hurtowej kosmetyków luksusowych.

2012

Zacieśnienie współpracy z firmą Macieja Purchały.

2013

Połączenie sił firm rodziny Purchałów i Karasków - powstanie Primavera Perfum Sp. z o.o., która z dniem 11.01.2017 zostaje przekształcona w Primavera Parfum Sp. z o.o. Spółka komandytowa.

2017

Przeprowadzka do nowego biura i magazynu na Matuszewskiej.

2019

Rozpoczęcie współpracy z najlepszymi chińskimi platformami e-commerce, miedzy innymi Tmall, JD.com, VIP.com, Little Red Book czy Kaola.

2022

Wdrożenie nowego oprogramowania, dającego największy potencjał pod przyszły wzrost.

Przeprowadzka magazynu do nowoczesnego centrum logistycznego Panattoni Park Warsaw North II pod Radzyminem, zaś części administracyjnej do biurowca Moje Miejsce B2 w Warszawie.